Grįžti
2020-06-05

Orientavimosi sporto žaidimas-varžybos tęsiasis

Atsinaujinusį „Atrask Kuršių neriją – laimėk ŠKODA prizus“ žaidimą žais daugiau nei 1000 turistų

Neringos sporto mokykla bendradarbiaudama su Kuršių Nerijos nacionaliniu parku ir ŠKODA jau daugiau nei dešimt metų rengia žaidimą „Atrask Kuršių neriją – laimėk ŠKODA prizus“. Organizatoriai džiaugiasi, jog per tiek laiko susibūrė ištikima šio orientavimosi žaidimo mėgėjų bendruomenė ir tikisi, jog šiemet dešimtmetį švenčiantis žaidimas sulauks dar gausesnio dalyvių susidomėjimo.

Šių metų žaidimas prasidės birželio 1 dieną ir truks iki spalio 5 dienos. Minėtu laikotarpiu dalyviai žaidimo kortelės galės įmesti į žaidimo dėžes esančias žemėlapių platinimo vietose. Dalyviams reikia atrasti 10 ar daugiau žaidimo punktų, ir surinkti jų žymas specialioje kortelėje, kuri suteikiama perkant žemėlapį. Kortelėje gali būti žymimi tik viename orientavimo sporto parke esantys punktai – pasirinktinai dviračių arba pėsčiųjų trasos.  

Daugiau informacijos apie žaidimą rasite ČIA

Kaip ir ankstesniais metais vertingus žaidimo prizus įsteigs pagrindinis žaidimo rėmėjas ŠKODA. Šiemet dalyviai galėslaimėti: plentinį ŠKODA dviratį, sulankstomą paspirtuką arba kelioninį lagaminą.

Papildomus pratiškus prizus įsteigė Neringos sporto mokykla, Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija, kultūros ir turizmo informacijos centras „Agila“ ir Neringos savivaldybė. Momentinius prizus įsteigė Neringos sporto mokykla.

Pradėti siūlome nuo Smiltynės OS trasos.