Pasaulinės turizmo dienos renginiai Klaipėdoje

2020 09 17

Atėjus rudeniui Klaipėdoje bus minima Pasaulinė turizmo diena. Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centras, tęsdamas gražią tradiciją, pakvies miestiečius ir svečius į pažintines ekskursijas po uostamiestį.

Turizmo dienos renginiai

Nors Pasaulinė turizmo diena minima rugsėjo 27-ąją, Klaipėdos miesto gyventojai ir svečiai nemokamais renginiais bus džiuginami jau nuo ateinančio šeštadienio – rugsėjo 19-osios. “Tebūnie tai turizmo savaitė” – entuziastingai kalba centro direktorė R. Savickienė ir kviečia dalyvauti renginiuose. Jūsų laukia net 10 nemokamų teatralizuotų ekskursijų “Vienos Klaipėdos gatvės istorija”; ekskursijos į archyvo saugyklą, kurioje anksčiau buvo saugomi pinigai, o dabar – istorinė atmintis; orientacinės varžybos, kur galėsite pasitikrinti savo, kaip detektyvo, įgūdžius; galimybė apsilankyti Jono kalnelio poternoje bei pažinti įdomiausius industrinės Klaipėdos objektus.

Svarbiausia žinia – renginiai visiškai nemokami!

PROGRAMA

SVARBU!

Veido apsauginės kaukės yra privalomos visiems renginių dalyviams!

“Vienos Klaipėdos gatvės istorijos” ekskursijos vyks naudojant audio radijo transliacijos sistemą – tai leis išlaikyti saugius atstumus, o ekskursijų dalyviams tik reikia atsinešti savo ausines!

Nuoširdžiai laukiame jūsų!

Į visus renginius būtina išankstinė registracija telefonu 868752051 arba el.paštu tic@klaipedainfo.lt

Renginio organizatoriai – VšĮ Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centras ir Klaipėdos miesto savivaldybė.
“Vienos Klaipėdos gatvės istorija” ekskursijas remia Lietuvos kultūros taryba.