„City Port Restaurant“ Klaipėda

I-VII 8:00 - 22:00

4.5

CITY PORT – užuovėja nuo miesto šurmulio, kurioje dera jauki, stilinga aplinka, modernios europietiškos virtuvės patiekalai ir asmeninis dėmesys kiekvienam svečiui bei detalėms. Šefui Laurui Krukauskui svarbiausia kokybė, tad patiekalai ruošiami iš vietinės ir aukščiausios kokybės produktų.

Taip pat su malonumu siūlome Jums galimybę naudotis universaliomis restorano erdvėmis, kurios lengvai gali būti pritaikytos jūsų individualiems poreikiams. Nuo privačių vakarienių iki elegantiškų vestuvių, gėrimų priėmimų, konferencijų, verslo susitikimų, kalėdinių vakarėlių – leiskite mūsų profesionaliai virtuvės ir restorano komandai pasirūpinti Jūsų švente, kad Jūs galėtumėte mėgautis ja!

City PORT restoranas įsikūręs Klaipėdos centre, pirmajame renovuoto viešbučio Mercure Klaipėda City aukšte. Restoraną sudaro trys erdvės: City PORT Baras, City PORT Restoranas ir City Port Lounge. Restoranas duris atvėrė 2001 m. Klaipėdoje, kaip vienas iš pirmųjų tarptautinių restoranų mieste. Restoranas nuo to laiko yra viena populiariausių vietų uostamiestyje verslo susitikimams, konferencijoms bei šventiniams renginiams. Šiuolaikiškas, išlaikęs modernų stilių ir dvasią, mėgstamas senųjų viešbučio svečių ir pritraukiantis naujus, žada Jums nepamirštamą patirtį.

Adresas: Šaulių g. 28, Klaipėda.