Kavinė ,,Laineris”

Darbo laikas:

I - V 8:00 - 17:00

Šalia Kuršių Marių, prie pat Juliaus Janonio gatvės, ko ne iki pat didingo pastato stogo, ant grakščių stiebų plevėsuoja iškeltos vėliavos. Ir štai, bežiūrint į šias vėliavas, matome paslaptingus veidrodinius pastato langus – iš vienos pusės žiūrint matyti rausvi atspindžiai, iš kitos – gelsvi. Tame pačiame pastate įsikūrusi šios aplinkos žmonėms puikiai žinoma kavinė „Laineris“. Nepraleiskite progos čia apsilankyti: kavinėje Jus pasitiks malonus aptarnavimas, marinistinio stiliaus interjeras, bei kruopščiai pagamintas, visuomet šviežias maistas.

Maistas kiekvieno žmogaus kasdienybėje atneša saują laimės, trupinėlį užsimiršimo, ir priežastį valandėlei prisėsti su kuo nors prie stalo trumpam pokalbiui. Tačiau tai turi būti geras maistas.

„Laineris“ savo maisto gamybos kelionę pradėjo jau senokai – 1999-aisiais. Nuo tada iki dabar kavinė kuria ir įgyvendina vis daugiau idėjų kulinarijoje, konditerijoje bei gaminių pateikime. Visuomet stengiamasi pasiekti kliento kintančius poreikius, siūlant naujas receptūras, šiuolaikiškus ir patikimus sprendimus.

Kavinė „Laineris“ gali tapti Jūsų kasdiene vieta pusryčiams ar pietums: atsakingas požiūris į maistą bei rūpinimasis kavinės klientais – keli pagrindiniai dalykai užtikrinę mūsų daugiamečių klientų lojalumą.

Adresas: J. Janonio g. 24