Klaipėdos paplūdimiai

24/7

4.5

Nusprendę Klaipėdoje apsilankyti prie jūros turite iš ko pasirinkti, nes čia yra ne vienas patrauklus paplūdimys Jūsų poilsiui.

Paplūdimių žemėlapis

Melnragė I
Pirmosios Melnragės paplūdimius tikrai galima pavadinti lengviausiai pasiekiamais – reikia tik “pagauti” miesto autobusą Nr. 6 arba Nr. 4 ir jūs jau čia! Keliauti automobiliu irgi labai patogu – platus kelias, kelios parkavimo aikštelės, o jei minsite dviratį – takas iš miesto centro atves jus į Melnragės paplūdimį per Klaipėdos miesto parką!

Melnragė II
Eidami Melnragės parko takais pasieksite Mėlynąja vėliava pažymėtą Melnragės II paplūdimį, kuris labiau pamėgtas aktyviai laisvalaikį prie jūros mėgasntačių leisti poilsiautojų. Čia tikrai rasite visko ir ramiam pasimėgavimui saulės spinduliais, ir aktyviam poilsiui.

Smiltynė I
Smiltynės paplūdimiai – išskirtiniai Klaipėdos paplūdimiai, nes į juos galima patekti tik vandens keliu, tad jūsų laukia keltas, marios ir žuvėdros! Yra dvi vietos, iš kur galite persikelti į Smiltynę: Senoji perkėla (Danės g. 1) – skirta pėstiesiems ir dviratininkams, ir Naujoji Perkėla (Nemuno g. 8). Pastaroji labiau tinkama norint ilsėtis Smiltynės II paplūdimyje. Iš naujosis perkėlos galima persikelti su automobiliu, dviračiu arba pėsčiomis.

Giruliai
Šiauriausias arba labiausiai nuo miesto nutolęs paplūdimys gausiausiais lankomas poilsiautojų su automobiliais ir po dienos darbų atvykusių dviračiais. Giruliai ir Melnragė I gali būti įvardiniami kaip du populiariusi paplūdimiai stebėti saulydžius. Netikte? Atvykite ir išbandykite 🙂

TripAdvisor apie: