Klaipėdos turgūs

įvairiai

Didžiausios Klaipėdos turgavietės: 

  • Senasis turgus
  • Tilžės turgus
  • Naujasis turgus
  • Pajūrio miškas

 

Senasis turgus įsikūręs puikioje vietoje – senamiestyje. Tai seniausia Klaipėdos turgavietė, savo veiklą pradėjusi XIX a.pradžioje, todėl yra puikia žinoma ir mėgiama miestiečių bei miesto svečių.
Išskirtinė Senojo turgaus savybė – namų šiluma ir bendruomeniškumu dvelkianti erdvė, kurioje savo prekes siūlo smulkieji verslininkai ir vietiniai ūkininkai:  čia galite įsigyti daržovių, vaisių, pieno produktų, mėsos, duonos gaminių, medaus, gėlių,. Sezono metu – uogų ir grybų. O šeštadienio rytais čia vyksta “Gerų kaimynų turgeliai”.

Adresas: Turgaus a. 5, Klaipėda
Darbo laikas
I-VII – 09:00-15:00

 

Tilžės turgus yra ne Tilžėje, tačiau Tilžės gatvės pabaigoje, greta Sendvario dvaro.
Tai didžiausia Klaipėdos turgavietė, kur po vienu stogu savo paslaugas pristato daugiau nei 900 prekybininkų, o pirkėjai nesunkiai randa viską, ko ieško. Turgavietėje galima įsigyti rūbų, avalynės, žaislų, elektronikos, net automobilių. Čia veikia ir ūkininkų turgelis, sendaikčių, baldų turgūs.
Didžioji dalis turgavietės yra po stogu.

Adresas: Tilžės g. 51, Klaipėda
Darbo laikas
I-VI – 08:00-17:00
VII – 08:00-16:00

 

Naujasis turgus turbūt arčiausiai Klaipėdiečių esantis turgus, pietinėje miesto dalyje. Nors tai ir naujausia miesto turgavietė, 2020 metais ji renovuota ir dabar čia dar paprasčiau atvykti bei maloniau lankytis.

Adresas: Taikos pr. 80, Klaipėda
Darbo laikas
I-VI – 07:00-19:00
VII – 07:00-18:00

 

Šiaurinėje miesto dalyje yra dar viena, tik mažesnė, turgavietė po stogu – Turgavietė Pajūrio miškas. Vaisiai, daržovės, žuvis, mėsa tiesiai iš ūkininkų, saldumynai, kava ir kitos gėrybės. Turgavietėje taip veikia kavinukė kurioje galima ir pavalgyti.

Adresas: Liepojos g. 12, Klaipėda
Darbo laikas
I – 08:00-19:00
VI – 08:00-17:00
VII – 08:00-16:00

Sendaikčių Klaipėdoje galite įsigyti „Antikvariatas Klaipėdoje„, senų knygų parduotuvėje – „Retro knygos” bei parduotuvėje „Draugas draugui„.