„Paragauk Klaipėdos“

I-V 14:00 - 20:00
VI-VII 12:00 - 20:00

„Paragauk Klaipėdos…“ – tai 2 val. trukmės pasivaikščiojimas pėsčiomis su gidu po Klaipėdos senamiestį. Jo dalyviai sužinos apie tokius mūsų miesto marinistinio paveldo objektus kaip elingas, pasukamasis tiltelis, piliavietė, sandėliai, kuriuose kažkada buvo saugomos laivais po pasaulį gabenamos prekės, ir apsilankys tikrame laive – uostamiesčio simbolyje „Meridianas“.

Tie, kas žino legendą apie tai, kad Klaipėdą vieno mūšio su švedais metu išgelbėjo sūris, tikriausiai nutuokia, kad sūris yra vienas pirmųjų skanėstų, kurio tenka paragauti ekskursijos dalyviams. Bare, kuris nuo senų laikų žinomas kaip jūrininkų susirinkimo vieta, patiekiamas kitas skanėstas – silkė, taip pat viešnagė neįsivaizduojama be legendinių Klaipėdos senamiesčio sūrio pirštelių, o maršrutą užbaigia išskirtinis jūrinininkų gėrimas.

Gastronominis-marinistinis maršrutas sukurtas tiems kas nori ne tik pamatyti bet ir paragauti. Klausi savęs koks gali būti ekskursijos skonis? Saldus ar kartus? Ateik, paragauk ir sužinosi.

Ekskursijos kaina asmeniui – 22 Eur.
Grupės nuo 7 iki 25 asmenų.
Trukmė – 2 val.
Ekskursija galima lietuvių, anglų ir rusų kalbomis

Norint dalyvauti ekskursijoje, būtina išankstinė registracija tel.: +370 46 412186, +370 687 52051 arba el. paštu: tic@klaipedainfo.lt