Pažintinės ekskursijos Lietuvos jūrų muziejuje

V-VII 10:30 - 17:00

4.5

Pažintinė ekskursija muziejuje „SIELĄ – JŪRAI!”

Atrask laivybos istoriją trijų mazgų greičiu!

Jūs leisitės į požeminius tunelius pažinti jūrinės istorijos lobyną ir įvertinsite pirmųjų jūreivių siekius pažinti pasaulį, kurie nuvedė prie inžinerinių ir technologinių pasiekimų laivyboje. Persikelsite į laikus, kai Klaipėda buvo burlaivių uostas – laivai mediniai, jūrininkai geležiniai. Sužinosite, ko jūra niekada jums neatleistų ir kaip svarbu būti pasiruošus susitikimui su ja. Surasite, kas padeda išsaugoti viltį beviltiškoje situacijoje. Atrakinsite kodą „Sielą – jūrai”.

Maža to. Kelionės kapitonais būsite Jūs. Jūs ir nuspręsite, kiek mazgų turėsite drąsos atrišti!

 

Pažintinė ekskursija akvariume „PASIMATYMAS SU VANDENŲ PASAULIU. IR SAVIMI”

Pažink kerintį vandenų pasaulį drauge!

Turbūt jau ne kartą girdėjai, kad gyvename žydrojoje planetoje, kur vanduo užima du trečdalius mūsų žemės. Tačiau taip mažai žinome, kas vyksta ten – po vandeniu. SMALSU? Tuomet nerkime drauge!

Susitiksime su pačiais primityviausiais ir pačiais pavojingiausiais vandenų gyventojais. Tikiu, ne vienam užvirs kraujas susitikus su didžiausiu plėšrūnu mūsų planetoje. Gyvai pasikalbėsime su  Australijos trimitininku, paskambinsime jūrai. Sakysit – neįmanoma. Ateikit ir pasitikrinkit. Maža to. Atversime visą vandenų spalvų paletę pasileidę pasroviui nuo upelio iki vandenyno, panirsime į povandeninį tunelį, kur susitiksime su gyvūnais, menančiais dinozaurų laikus.

Žinau, kad  įdomu. Tad nedvejokite. Pirmyn į pažintį su paslaptinguoju povandeniniu pasauliu.