Skrydis oro balionu Pajūryje

Oro balionais vasarą paprastai skraidoma ryte (5.00 – 9.00 val.), kol dar neprasidėję termikai (vertikaliosios oro srovės), ir vakare (18.00 – 21.00 val.), kai termikai nurimsta.

Skrydis oro balionu Pajūryje paliks neišdildomų įspūdžių! Oro balionai – seniausia ir romantiškiausia oro transporto priemonė. Išrasti 1783 metais oro balionai plačiai naudojami ir dabar. Dėl savo aristokratiškos prigimties oro balionai yra laikomi turtingųjų privilegija, o skrydžiai oro balionu – aristokratišku užsiėmimu. Kas gali būti išskirtinesnio už skrydį Lietuvos uoste Klaipėdoje. Šalia banguojanti jūra, uosto kranai, arba grakščiai besisukantys vėjo malūnai… Oro balionai Klaipėdoje dažniausiai startuoja prie Danės upės ir siekia praskristi visą uostamiestį. Skrydžiams pajūryje įtakos turi jūrinis klimatas ir brizai (rytais balionai dažniausiai skrenda jūros link, vakarais – nuo jūros).

Susitikimas: – artėjant lauktai akimirkai organizuokitės dienos darbus taip, kad nepavėluotumėte atvykti į nustatytą susitikimo vietą reikiamu laiku.

Pakilimo vieta – kiekvienas skrydis unikalus, todėl pakilimo vietą kruopščiai parenka pilotai priklausomai nuo oro sąlygų ir vėjo krypties. Pakilimo lauke keleiviai instruktuojami, paruošiamas oro balionas skrydžiui – visa tai užtrunka iki 30 minučių.

Telefonas: +370 652 00510