Grįžti
2022-07-08

Vėtrungių kelias

„Vėtrungių kelias“ – tai kelionė norintiems ne tik įdomiai praleisti laiką, bet ir pažinti Vakarų Lietuvą, Mažosios Lietuvos etnografinį regioną.

2022 m. sezono Vėtrungių kelio žaidimas tapo dar smagesnis, interaktyvesnis ir dar labiau įtraukiantis – žaisti kviečiame į savo mobilųjį įrenginį parsisiuntus ir ĮSIDIEGUS MOBILIĄJĄ „VĖTRUNGIŲ KELIO” APLIKACIJĄ*, kurios pagalba lankysite nurodytas vietas, atliksite suplanuotas užduotis ir laimėsite prizus!

Programėlę parsisiųsite apsilankę www.vetrungiukelias.lt ir pasirinkę „ŽAISK VĖTRUNGIŲ KELIĄ“.

 

Pažinti Mažąją Lietuvą taip pat galite susikurdami SAVO „Vėtrungių kelio“ MARŠRUTĄ interneto svetainėje www.vetrungiukelias.lt [KURK SAVO VĖTRUNGIŲ KELIĄ] pasirinkdami lankytinus objektus pagal vietovę ir/ ar kategoriją ir taip keliaudami bei atrasdami savo Mažąją Lietuvą.

 

*prizų kiekis – ribotas, tačiau žaisti ir keliauti mobilios programėlės pagalba bus galima ir po rugsėjo 27-osios.

 

Smagių patyrimų ir įsimintinų akimirkų Vėtrungių kelyje!

 

 

Organizatorius:

Šilutės kultūros ir pramogų centras

Pagrindiniai rėmėjai:

Lietuvos kultūros taryba , Šilutės r. savivaldybė, Klaipėdos rajono turizmo ir informacijos centras, Tauragės r. TIC (Žaliasis regionas)

Partneriai:

Klaipėdos rajono TIC, Klaipėdos r. TIC, Klaipėdos m. TIC, Šilutės r. TIC, Neringos TIC AGILA, Jurbarko r. TIC, Rambyno reg. parko direkcija, Nemuno deltos reg. parko direkcija, Klaipėdos m. sav. etnokultūros centras, L. Rėzos kultūros centras, Mažosios Lietuvos Jurbarko kult. centras, Kintų Vydūno kultūros centras, Salos etnokultūros ir informacijos centras, Šilutės H. Šojaus muziejus, Mažosios Lietuvos istorijos muziejus, Neringos muziejai, M. Jankaus muziejus, Lietuvos muziejų asociacija, Gargždų krašto muziejus, J. Gižo etnografinė sodyba