Grįžti
2020-06-17

Vienos gatvės nuotykis

Nuotykių pradžiai – šiek tiek Klaipėdos miesto atmosferos pajautimo, istorijos, vaidinimo. Visa tai – naujoje teatralizuotoje ekskursijoje – „Vienos gatvės istorija – Herkaus Manto gatvė„. Skubėkite įsigyti bilietus čia!

Vakarienei galite pasirinkti vieną iš Herkaus Manto gatvėje esančių restoranų – „A casa mia„, „Flamingas„, o paskui šiek tiek nusukti nuo kelio ir palydėti saulę Šauriniame rage!

Koks šeštadienio rytas be skanios kavos? Toje pačioje gatvėje rasite vienintelius kavos skrudinimo namus Klaipėdoje „Musangas„, o norėdami papusryčiauti sveikai, užsukite į kavinę „Namai be gliuteno„.

Papusryčiavę Herkaus Manto gatve eikite tiesiai iki miesto Poilsio parko. Pakeliui, ant prekybos centro stogo, pamatysite įdomią gatvės meno instaliaciją. Tai – „Gardeoldis„, jūreivių globėjas, kuršių ir prūsų laivų, ir žvejybos dievas!
Instaliacija sukurta Klaipėdos menininkų.

Klaipėdos poilsio parke veiklos užteks visiems: ir laipynių, ir treniruoklių, ir bėgimo takų apstu! Galite žaisti stalo ir lauko tenisą, krepšinį, tinklinį, išsinuomoti dviratį. O paskui, jei esate fiziškai pasiruošę, galite pėsčiomis per mišką nueiti iki pat jūros!
Artimiausia vieta – klaipėdiečių ir miesto svečių mėgstamas Melnragės paplūdimys.
Atgal į centrą, į Herkaus Manto gatvę labai paprasta grįžti viešuoju transportu – tvarkaraščius rasite www.klaipedatransport.lt. O gal Jums pavyks išsinuomoti elektrinį paspirtuką? Programėlė Jums tikrai padės!

Vakarienei rinkitės Herkaus Manto gatvės restoranus „Navalis„, arba I. Simonaitytės bibliotekos kiemelyje įsikūrusią kavinę „Pauzė„. Žinoma, visada galite nusukti šiek tiek į šoną ir tada atsidursite jūreiviško stiliaus restorane „New Port„. Labai skanu ir klaipėdietiška!

Smaližiai Herkaus Manto gatvėje ras taip pat ne vieną ypatingą vietelę – įvairiausių skonių naminių ledų – kavinėje „Kavos architektai„, užburiančio skonio sviestinės tešlos kepinių – kepyklėlėje „Natūralaus maisto tradicija šeimai„, būtinai paragaukite!

Sekmadienis.. Tikrai neįmanomas be madingo brunch’o. Skaniausias – Herkaus Manto gatvės pradžioje įsikūrusiuose „Vanilės namuose„! O skaniai pavalgius, lėtam, sekmadieniškam, pasivaikščiojimui tinkamiausia vieta – Mažvydo alėja su suoliukais-skulptūromis. Iš alėjos pateksite tiesiai į Skulptūrų parką – čia rasite daugiau nei 100 skulptūrų, kurių kiekviena pasakoja savo istoriją.

Ir visa tai aplink vieną Herkaus Manto gatvę!

Apgyvendinimui siūlome ir viešbučius aplink šią gatvę. Su kodu „Klaipėda kviečia” gausite išskirtinį pasiūlymą!
O jei norėsite apsistoti kažkur kitur, rinktės iš viešbučių pasiūlymų žemiau ir nepamirškite stebuklingo kodo!

„Klaipėda kviečia”!

10% nuolaidą birželio savaitgaliams (apsistojant 2 naktis) + nemokamus kontinentinius pusryčius (jogurtas, džemas, ragelis, saldainis, kava, arbata)
10% nuolaida šeimoms + augintinis be papildomo mokesčio (apie augintinį informuojant iš anksto)
15% nuolaida šeimyniniams apartamentams.
Birželio mėnesį darbo dienomis dvivietis su pusryčiais 49 Eur/para
darbo dienomis dvivietis su pusryčiais 46 Eur/para Old Mill Conference ir 49 Eur/para Old Mill Hotel

speciali apartamentų kaina apsistojantiems Klaipėdoje.
Amberton – romantikškas savaitgalis prie jūros. Rezervuoti čia.
Romantiškas ir ramus poilsis dviviečiame kambaryje su pusryčiais, su 10% nuolaida ir 1 val. NEMOKAMOMIS pramogomis baseine!
15% nuolaidą nuo dienos kainos rezervacijoms su kodu Klaipėda kviečia.

Specialus pasiūlymas DREAMDEALS – iki 25% nuolaida rezervuojant tiesiogiai