Grįžti
2021-09-06

Žydų kultūros dienos „ŠALOM VISUOS KRAŠTUOS”

Kviečiame Jus į pirmą kartą Klaipėdoje vyksiančias Tarptautines žydų kultūros dienas “Šalom visuos kraštuos”

Renginių ciklas vyks rugsėjo 16 d. – spalio 16 d.

Mes gyvename vienas šalia kito, tik ar pakankamai domimės savo artimiausia kultūrine aplinka? Ar esame pasiruošę priimti kitaip kalbantį, kitaip atrodantį, kitą religiją išpažįstantį? Žydų kultūros dienų renginių gausoje ir įvairovėje visuomenė turės galimybę prisiminti bei naujai susipažinti su turtinga žydų visuomenės istorija, įdomiomis tradicijomis, savita kultūra. Klaipėdiečiai, miesto svečiai, visi besidomintys žydų tautos, tai yra, bendra mūsų visų istorija, kviečiami į paskaitas, filmų ir spektaklių peržiūras, parodą, kūrybinės dirbtuves, tradicinių žydų patiekalų degustaciją.

Pirmosios tarptautinės žydų kultūros dienos Klaipėdoje – tai ne tik įdomūs, prasmingi, šilti ir pasiilgti susitikimai. Kultūros ir meno, edukaciniuose renginiuose prisiminsime savo krašto istoriją, naujai atrasime artimesnių ir tolimesnių šalių tradicijas, susipažinsime su gyvenančiųjų drauge ypatumais, mokysimės suvokti skirtingų kultūrų bendravimo svarbą, priimti atvirą ir nuoširdų buvimą vienas šalia kito.

Tikimės, kad kultūros dienos išaugs į vieną svarbiausių mūsų miesto renginių, žinomų ir vertinamų toli už Klaipėdos ribų, reprezentuojančių uostamiestį kaip daugiakultūrį miestą, kuriame gyvenančios bendruomenės yra girdimos, matomos, aktyvios.

Būk su mumis ir tarp mūsų.

Visais klausimais kreiptis į Tarptautinių žydų kultūros dienų idėjos autorę ir veiklų koordinatorę menotyrininkę Rūtą JAKŠTONIENĘ.

Tel. +370 633 52 976

Renginio programa čia.

Informacijos šaltinis Žydų kultūros dienos – Žydų kultūros dienos Klaipėdoje (zydukulturosdienos.lt)