Grįžti
2020-12-10

Klaipėdos žvaigždėrakčiai

Klaipėdos žvaigždėrakčiai

Ar esi pasirengęs sužinoti, kas sieja Klaipėdą su žvaigždėmis? Tuomet, Klaipėdos žvaigždėrakčiai, o tiksliau – net 12 jų, laukia kol atrakinsi juos!
Atrask naujas nežinomas žvaigždes, susikurk ir parsisiųsk savo asmeninį žvaigždyną!

Nuo senovės žmogus dairėsi į žvaigždes, norėdamas atrasti bei pažinti naujus pasaulius ir suvokti Visatą…

Atrask. Tyrinėk. Sukurk.

Pažintinėje svetainėje „Klaipėdos žvaigždėrakčiai” – 12 vieni žymiausių miesto lankytinų objektų – žvaigždėrakčių, kurie uždega naujas žvaigždes ir atrakina įdomius, mažai žinomus, o gal net ir visai negirdėtus faktus apie istoriškai daugiasluoksnį Klaipėdos miestą bei čia gyvenusius garsius žmones. Tai – naujas, įdomus maršrutas, kuris kviečia tyrinėti bei atrasti miestą virtualiai, dangaus skliaute bei dovanoja unikalią galimybę susikurti savo asmeninį žvaigždyną (įdomia žaidimo forma atrasti pamirštus Klaipėdos istorijos faktus, asmenybes, simbolius).

Ši svetainė (www.klaipedoszvaigzderakciai.lt) skirta Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centro būsimiesiems miesto ambasadoriams – Mažųjų gidų mokyklėlės dalyviams, Klaipėdos moksleiviams bei visiems smalsiems nuotykių ieškotojams!

⭐ Miestas prie jūros tai – laiv
⭐ Frydrichas Vilhelmas Argel
⭐ Žvaigždynas yra grupė žvai
⭐ 12 unikaliai dangaus skliau

Apie ⭐⭐⭐ žvaigždėrakčių projekto išskirtinumą plačiau skaitykite čia.

Dėkojame Kęstučiui Demereckui už istorinio lauko aktualizavimą ir apibrėžimą šiandieninėje Klaipėdoje, istorinių tekstų recenzavimą ir visapusišką pagalbą rengiant projektą.

Žemėlapių ir planų fragmentai panaudoti iš knygos Klaipėda senuose žemėlapiuose, Kęstutis Demereckas, Libra Memelensis 2018 m., Klaipėda.

Muzikos autorius, kompozitorius Aivaras Keturauskas/ ak_projects@yahoo.com

 

Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centras