Grįžti
2020-07-13

Savaitgalis prie jūros

Specialūs pasiūlymai savaitgaliams

Kažkada šioje Klaipėdos senamiesčio dalyje vykdavo dvi savaites besitęsiančios mugės, triūsė amatininkai, vėliau kūrėsi žydų bendruomenės… Šiandien čia taip pat netrūksta veiksmo: apstu jaukių kavinukių, meno ir muzikos…
Specialus pasiūlymas

Šios gatvės istorija – tai ir karališkosios šeimos namai Klaipėdoje,  ir buvusio Trojos atradėjo H. Schliemanno sandėlio vieta , ir muzikinis teatras, ir paslaptingoji undinėlė ir… 
Specialus pasiūlymas

Liepų gatvę kažkada buvo galima pavadinti Klaipėdos wall-street’u dėl joje buvusių bankų, gyvenusių verslininkų ir veikiančių įmonių.
Dabar čia rasite ir savivaldybę, ir keletą verslo centrų, bet taip pat išskirtinių muziejų, restoranų ir vietų, kurias būtina aplankyti!

Specialus pasiūlymas.

Įsivaizduojate, iš vienos pusės jūra, o iš kitos – Kuršių marios! Stovėti pačiam Kopgalyje, ten, kur prasideda Kuršių Nerija, ištiesę rankas ir šaukti „Laisvėėėė!”.

Neįprastų pojūčių kviečiame į Klaipėdos perlą – Smiltynę.

Kviečiame nusileisti į pilies požemius, surasti „Žvaigždžių karų” „blogiečio” Darth Vader žiedą, pabėgti iš II P.K. bunkerio, atsigauti kavinėse įsikūrusiuose istoriniuose sandėliuose.

Specialus pasiūlymas

Atraskite pajūrio sostinę minant dviračio pedalus su visa šeima.

Specialus pasiūlymas

Siūlome jums ramų, lėtą, įkvėpimo pilną savaitgalį Klaipėdoje.

Specialus pasiūlymas

Visiems, pasiilgusiems vandens, vėjo, pūšimis kvepiančio miško ir bangų – Klaipėda atveria savo glėbį.

Specialus pasiūlymas

Miestas laukia visų: šeimų su vaikais netikėtiems atradimams, porų harmoningam poilsiui vandens apsupty ir visų visų norinčių atrasti Klaipėdą!

Specialus pasiūlymas

Tikriausiai esate girdėję sakant, jog Klaipėda yra trijų ilgų gatvių miestas. Ar tai tiesa? Siūlome praleisti savaitgalį beveik nenukrypstant nuo vienos gatvės!

Specialus pasiūlymas